KOSMETIKA – SCHRAMMEK

CO TO JE?

Přijďte se nechat hýčkat k nám do studia. Ke své práci používám kosmetiku značky Schrammek, která pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití. Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, pak je Schrammek pro Vás jako stvořený.

,, Žena by měla vědět, co chce a kam chce zajít na kosmetiku. “ Coco Chanel

Pracuji s německou profi derma kosmetikou Dr.med.Christine Schrammek . Velká část výrobků má potvrzený účinek klinickými studiemi. Značka je na trhu více jak 60 let.

Algo ošetření

1150 Kč

– vhodné pro dehydrovanou a suchou pleť
– také pro citlivou pleť
– pro celkové omlazení pleti
– vyrovnání vrásek
( veškeré ošetření krom Calm ( základní ) obsahuje odlíčení, úpravu obočí, barvení obočí a řas. Povrchové čištění, masáž obličeje a dekoltu. Peeling, hloubkové čištění pomocí ultz.špachtle. Ozonizace + energy ampule, sérum. Alginátová maska + fotonová terapie, peeling rtu a rukou+ maska, závěrečná péče )

Ageless ošetření

1090 Kč

– pro regeneraci pleti
– první vrásky a suché linky

Hydra ošetření

950 Kč

– vhodné pro pleť s nedostatkem hydratace
– dehydrovanou pleť

Black ošetření

950 Kč

– nečistou a mastnou pleť
– problematickou pleť
– aknózní pleť

Calm ošetření

900 Kč Základní

– vhodné pro citlivou pleť
(obsahuje odlíčení, povrchové čištění, tonizace, hloubkové čištění pomocí ultz.špachtle , peeling, ozonizace, maska+ fotonová terapie, závěrečná péče)

Barvení řas

200 Kč

Depilace obličeje (teplým voskem)

350 Kč

Barvení a úprava obočí

250 Kč

Galerie