PHIBROWS MICROBLADING

Ruční metoda permanetního make-upu, při které se provede řez čepelkou a je veden v místě růstu obočí. Tvar obočí je upraven dle morfologie tváře a zlatého řezu Phi 1,618, který je naměřen pomocí phibrows kompasu. Vydrží 1-2 roky.

More Info

SHADED EYELINER – STÍNOVANÁ OČNÍ LINKA

NOVINKA!
Shaded EyeLiner je stínování oční linky v jemném či výraznějším vzhledu. Můžete zvolit decentní jemné stínovaní až po efekt kouřových stínů. Vždy záleží na tvaru oka a dle toho vytvoříme linky tak, aby technicky i vzhledově odpovídaly Vašemu oku.

More Info

AQUARELLE LIPS – STÍNOVANÉ RTY

Pokud nejste spokojená s barvou, nebo tvarem svých rtů, máme pro Vás řešení!
Díky permanentnímu make-upu rtů lze dostínovat chybějící, nebo rozpitou retní červeň a vyrovnat lehkou asymetrii rtů, díky čemž docílíme opticky plných a symetrických rtů.

More Info

HYALURON PEN

Chcete mít krásné rty nebo vyhlazené vrásky? Bojíte se jehel? Vyzkoušejte neinvazivní a téměř bezbolestnou proceduru Hyaluron pen. Nejnovější kosmetický přístroj, který vpráví kyselinu hyaluronovou do podkoží bez použití jehel, pomocí tlakové technologie. Výsledný efekt je viditelný do 24hod. Výhodou je stále přirozený vzhled.

More Info

LASH LIFTING

Nebaví tě líčit si řasy? Máme pro tebe super alternativu, krásné přírodní řasy bez nutnosti řasenky, nebo lepení umělých řas. Řasy po proceduře jsou krásně natočené a nabarvené, opticky prodloužené a zvýrazněné. Regenerované a podpořené k růstu.

More Info

KOSMETIKA – SCHRAMMEK

Přijďte se nechat hýčkat k nám do studia. Ke své práci používám kosmetiku značky Schrammek, která pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití. Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, pak je Schrammek pro Vás jako stvořený.

More Info

GREEN PEEL

Již více než 60 let úspěšná originální metoda bylinného peelingu. Ošetření dokáže obnovit pleť bez škodlivé chemie a zásahu chirurgie . Je řešením pro celou řadu problémů.

More Info

MODELÁŽ GELOVÝCH NEHTŮ

Každá žena by si měla uvědomit, že na kráse rukou opravdu záleží. Ruce jsou jednou z nejdůležitějších částí těla, na kterou se druhé osoby soustředí. Mít umělé nehty je správnou volbou, protože vypadají celý měsíc upraveně, a to bez větší námahy. Stačí je jednou za měsíc vyměnit za nové.

More Info

VOLUME OBJEMOVÉ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Volume metoda je vhodná jak pro klientky, které mají málo vlastních řas a chtějí docílit mnohonásobnějšího objemu, tak pro klientky které preferují velký objem a plnost řas. Ultra tenké a téměř nic nevážející řasy umožňují aplikaci 300 až 800 řas na každé oko, které se rozvětví do takzvaných trsů.

More Info