Klaudie Miková

Cosmetic And Beauty

Jmenuji se Klaudie a jsem akreditovaná kosmetička, Lash And Brow master. Kosmetice se věnuji několik let. Aktivně však při mateřské kdy jsem se začala rozvíjet a absolvovala různé kurzy v oblasti kosmetiky, řas, obočí, rtů a poté se jim mohla věnovat i pracovně. Nezahalím i nadále se vzdělávám, abych Vám mohla poskytnout tu nejlepší odbornou konzultaci a péči. Budu se na vás těšit.

Zuzana Kadiláková

Nails artist

Modeláži gelových nehtů se věnuji s malou pauzou asi 10 let. První sadu jsem si koupila, abych dělala mamině nehty. Postupem času mě bavilo víc a víc a modelky mi začaly dělat kamarádky. Vyzkoušela jsem mnoho značek, ale osvědčila se mi značka Tasha a dodnes s ní pracuji. Poslední rok se snažím zdokonalovat. Prošla jsem kurz modeláže na šablony, kurz přístrojové manikúry. Dále jsem absolvovala kurz babyboomer v Praze od školícího centra E.Mi, kam se ještě do budoucna na pár kurzu chystám. Baví mě poznávat nové lidi a vymýšlet společně nové trendy.

Andrea Štiak

Permanent make-up and Philings artist

V oboru pracuji již několik let. Úsměvné jsou pro mne vzpomínky na začátky, kdy jsem při studiu vysoké školy jezdila s kufříkem plných gelů, abych udělala kamarádkám nehty ve studentském bytě u jídelního stolu 😀 Na základě spokojenosti a důvěry svých klientek jsem postupně rozšířila své služby a v roce 2016 si zařídila své studio. Největší odměnou jsou pro mne spokojené zákaznice. Pokud Vás moje práce zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Budu se těšit na Vaší návštěvu.