V dnešní době je zářivě bílý úsměv a zdravé zuby téměř nutností. Pokud se chcete odlišit od ostatních, nechte si aplikovat zubní šperk. Blýskavý Swarovski kamínek bude nejen ozdobou vašich zubů, ale dokáže opticky zmenšit mírné zakřivení zubů a zastínit další malé nedostatky na zubní sklovině.

APLIKACE

Samotná aplikace je neinvazivní zákrok, nedochází k poškození zubního povrchu, takže se nemusíte obávat žádného vrtání či jiných zásahů do zubní skloviny. Aplikace je zcela bezbolestná. Nejprve se očistí povrch zubu, poté se naleptá povrch skloviny a šperk se zafixuje adhezivní technikou. Takové spojení je naprosto bezpečné, nemusíte se obávat, že by šperk vypadl, nebo že by se zub poškodil. Odstranění dentálního šperku je stejně snadné jako jeho aplikace. Po důkladném vyleštění povrchu získává zub opět svůj původní vzhled. Délka aplikace 20-30 minut.

VELIKOST KAMÍNKŮ

  • 1,4mm a 2mm

BARVA

  • čirý
  • duhový
  • světle růžový
  • modrý

JAK DLOUHO KAMÍNEK VYDRŽÍ?

Šperk na zubu vydrží v závislosti na různých faktorech např. namáhání ozdobeného zubu (vyvarovat se ořechům a jiným tvrdým potravinám). V každém případě by měl vydržet minimálně 2 měsíce, mnohdy zdobí Váš úsměv déle než 1 rok. Pokud se kamínek předčasně uvolní je možné jej do jednoho měsíce reklamovat a žádat o nové nalepení.


APLIKACE KAMÍNKU

500 Kč

Galerie