K Áje chodím už nějaký ten pátek a svěřila jsem se do její péče od řas, přes nehty až ke kamínku na zub. Od ní vždy odcházím nadšená, co opět dokázala a těším se na další návštěvu.

Áju můžu jen doporučit, na nehty k ní chodím cca 8 let a spokojenost. Mám už před lety vyzkoušený i kamínek na zub. Skvělé prostředí a skvělá zábava je u ní samozřejmostí. Opravdu mohu jedině doporučit a že si občas opravdu vymýšlím barevné variace ?

Řídké, tenké, beztvaré obočí máte??? Tento fakt vyřeší metoda MICROBLANDING tzv. vláskování. S pomocí permanentní barvy a malinkatých vřezů bude vaše obočí opět krásně přirozené. Práce paní majitelky je na profesionální úrovni a z vlastní zkušenosti studio elodie vřele doporučuji.

S objemovými řasy od Áji jsem moc spokojená. I těsně před doplněním vypadají krásně.

Studio Elodie? Jednoduše nejlepší!!!! Krásné, BAREVNÉ nehty, které potěší nejedno oko 🙂
Navíc fajn přístup a ochota udělat cokoliv – i ty největší výmysly – nesmysly 😀

S výsledkem microbladingu jsem naprosto spokojená. Moje původní, špatně vytrhávané obočí dostalo konečně ten správný tvar a hustotu. Odstín i tvar lze během aplikace dolaďovat, což je super. Obočí vypadá naprosto přirozeně a už nepotřebuji žádné tužky na obočí:-) Moc díky.

U Áji, jsem využila službu lepení kamínku na zub. Musím říct, že první kamínek mi držel i 3 roky. Ája je super holka a svojí práci dělá s nadšením a v moc příjemném prostředí.